Přepínač Zavřít
Globe
Prohlížíte si stránky ze Spojených států US

Dia De Los Muertos 2

Dia De Los Muertos 2 od Endorphiny je automat s rozlišením 6×5 a zářivou grafikou, výhrami Scatter-pay a atmosférou ve stylu fiesty. Jeho kaskádovité válce a multiplikátory až 500x udržují akci v rychlém tempu, zatímco hry zdarma a bonusové výhry okořeňují hratelnost. S RTP 96.05 % je určen pro hráče, kteří se honí za explozivními kombinacemi.

0

4.9

O Dni mrtvých 2

Dia De Los Muertos 2 od Endorphiny je kaskádový automat s obrázkem 6×5, který je inspirován Dnem mrtvých. Vyplácí se za 8+ shodných symbolů kdekoli na světě, přičemž každá výhra spouští efekt tumble. Multiplikátory až do výše x500 mohou zvýšit výhry a během volných her se všechny multiplikátory sčítají do globálního počítadla pro větší odměny. Bonus se spustí při 4+ symbolech Catrina nebo si jej lze zakoupit prostřednictvím Bonus Pop. RTP je 96.05 % a riziková hra s RTP 84 % dodává další vzrušení. Díky živé grafice, hudbě a potenciálu řetězových výher je tento automat vytvořen pro hráče, kteří milují rychlé a na funkce bohaté automaty.

Hlavní rysy Dia De Los Muertos 2

  • Platit kdekoli
  • kaskádové navijáky
  • Hry zdarma s multiplikátorem a akumulátorem
  • Násobitel až do x500
  • Bonusový pop
  • Riziková hra

kaskádové navijáky

Dia De Los Muertos 2 nabízí kaskádovité válce v kombinaci s mechanikou scatter-pay – pozice symbolů nehrají roli, důležitý je pouze celkový počet.

Když se objeví dostatek shodných symbolů, vytvoří výhru, zmizí a spustí se kaskáda. Symboly výše padají do prázdných polí, zatímco nové padají shora a zaplňují zbývající mezery. Pokud tyto nově padlé symboly vytvoří další výherní kombinaci, kaskáda pokračuje – hráči tak získají možnost získat několik po sobě jdoucích výplat v rámci jednoho zatočení.

Bonusové symboly se vyhodnocují na konci kaskádové sekvence (pokud jich je dostatek), aby se určilo, zda by měla být spuštěna funkce Volné hry.

Riziková hra

Zvyšte své výhry vstupem do Risk Game! Po výhře si můžete zvolit hazard výběrem jedné ze čtyř karet lícem dolů. Pokud vámi zvolená karta porazí kartu krupiéra, vaše výhra se zdvojnásobí – a můžete hrát až 10 po sobě jdoucích kol. Ale pozor: pokud krupiér vyhraje, ztratíte svou výhru z daného kola a Risk Game končí.

Všechny karty lícem dolů mohou být vyšší nebo nižší než karta krupiéra a mohou se opakovat v různých kolech. Upozorňujeme, že rozložení karet není rovnoměrné – některé výsledky jsou pravděpodobnější než jiné.

Žolík je nejsilnější karta, poráží všechny ostatní. Krupiér nikdy nemůže dostat žolíka. Pokud si líznete kartu stejné hodnoty jako má krupiér, je remíza – vaše výhry zůstávají stejné a můžete to zkusit znovu.

Pokud raději nechcete riskovat svou výhru, jednoduše klikněte na VYHRAJTE tlačítko pro vyzvednutí vaší výhry.

Průměrná RTP pro riskantní hru je 84% při hraní bez ohledu na kartu krupiéra. Skutečné kurzy se však liší v závislosti na kartě krupiéra. Zde jsou pravděpodobnosti:

  • 2 – 162 %, 3 – 121 %, 4 – 113 %, 5 – 101 %
  • 6, 7, 8 – 100 %
  • 9 – 92 %, 10 – 78 %, J – 69 %, Q – 66 %, K – 64 %, A – 42 %

Funkce nákupu bonusového popu

Jedno Bonusový pop funkce umožňuje hráčům okamžitý přístup Hry zdarma s multiplikátorem akumulátoru kdykoliv.

Kliknutím na tlačítko Bonus Pop si můžete zakoupit balíček 15 her zdarma. Cena této funkce je přímo vázána na celkovou výši vaší sázky.

Hry zdarma spuštěné prostřednictvím bonusového popu se chovají identicky jako ty, které se aktivují přirozeně. Začínají simulovaným roztočením, které zaručuje 4 bonusové symboly – standardní podmínku pro vstup do bonusového kola.

Upozorňujeme, že výhry získané během her zdarma aktivovaných bonusovým bonusem nelze použít ve funkci Risk Game.

Dostupnost funkce Bonus Pop se může lišit v závislosti na operátorovi.

Dia De Los Muertos 2

Vyzkoušení hry Dia De Los Muertos 2 zdarma je ideální pro prozkoumání fungování systému Scatter-pay. Otestujete si kaskádové válce, zjistíte, jak se multiplikátory sčítají, a pochopíte, jak se spouštějí hry zdarma – to vše bez rizika skutečných peněz. Skvělé pro zvládnutí herního rytmu a funkcí.

Tabulka výplat Dia De Los Muertos 2

Dia De Los Muertos 2 používá tematické ikony a lebky – žádné tradiční karetní symboly. Mezi vysoce výdělečné symboly patří hudební a slavnostní předměty. Mezi méně výdělečné symboly patří barevné lebky, každá jedinečná svou barvou a stylem.

Endorfina Dia De Los Muertos 2 Bonus 1

Bonus za Catrinu

6+: 100×

5: 5×

4: 3×

Kytara Endorfina Dia De Los Muertos 2

Kytara

12+: 50×

10–11: 25×

8–9: 10×

Endorfina Dia De Los Muertos 2 Maracas

Maracas

12+: 25×

10–11: 10×

8–9: 2.50×

Endorfina Dia De Los Muertos 2 Chilli

Chilli papričky

12+: 15×

10–11: 5×

8–9: 2×

Endorfina Dia De Los Muertos 2 Limetka

Vápno

12+: 12×

10–11: 2×

8–9: 1.50×

Endorfina Dia De Los Muertos 2 Červená lebka

Zlatá lebka

12+: 10×

10–11: 1.50×

8–9: 1×

Endorfina Dia De Los Muertos 2 Azurová lebka

Červená lebka

12+: 8×

10–11: 1.20×

8–9: 0.80×

Endorfina Dia De Los Muertos 2 Modrá lebka

Modrá lebka

12+: 5×

10–11: 1×

8–9: 0.50×

Endorfina Dia De Los Muertos 2 Fialová lebka

Fialová lebka

12+: 4×

10–11: 0.90×

8–9: 0.40×

Endorfina Dia De Los Muertos 2 Zelená lebka

Zelená lebka

12+: 2×

10–11: 0.75×

8–9: 0.25×

Hry zdarma s multiplikátory a akumulátorem

Endorfina Dia De Los Muertos 2 Bonus

4 nebo více BONUSOVÝCH symbolů udělí 15 her zdarma s funkcí Multiplikátor Akumulátor. Během her zdarma přidají 3 nebo více BONUSOVÝCH symbolů 5 roztočení navíc, přičemž se použije stejná sázka jako při spuštění bonusu. Hry zdarma začínají po uplatnění všech aktivních multiplikátorů. Multiplikátory neovlivňují počet udělených her zdarma.

Násobiče

Endorfina Dia De Los Muertos 2 multiplikátor

V hlavní hře i ve volných hrách se na válcích mohou objevit následující multiplikátory: x2, x3, x4, x5, x6, x8, x10, x12, x15, x20, x25, x50, x100, x250 a x500. Multiplikátory se aktivují pouze tehdy, když trefíte výherní kombinaci. Použijí se na konci výherní kaskády a poté už nedochází k žádným dalším propadům. V základní hře se všechny multiplikátory přítomné na válcích na konci kaskády sečtou a použijí na danou výhru. Během volných her se všechny aktivované multiplikátory podílejí na celkovém multiplikátoru zobrazeném na speciálním počítadle. U každé výherní kaskády zahrnující multiplikátory se hodnoty přičítají jedna po druhé k počítadlu. Nový součet se poté použije na danou výhru. Pokud na konci kaskády na válcích nejsou žádné multiplikátory, celkový multiplikátor zůstává nezměněn a nepoužije se na výplatu dané kaskády.


Jak hrát Dia De Los Muertos 2

Začněte výběrem celkové sázky pomocí ovládacích prvků pod válci – základní rozsah je od 0.20 € do 20 €. Jakmile je sázka nastavena, můžete stisknout tlačítko Spin ručně nebo použít Auto pro nepřetržitou hru. Pro rychlejší zatočení je k dispozici také Turbo režim. Výhry nastávají, když se kdekoli na mřížce 6×5 objeví 8 nebo více shodných symbolů. Tyto výhry jsou založeny na symbolech Scatter a nezávisí na výherních liniích. Jakmile dojde k výhře, kaskádový systém odstraní výherní symboly a nahradí je novými, které padají shora, čímž vytvoří potenciál pro výhry po sobě jdoucí. Na válcích se objevují multiplikátory v rozsahu od x2 do x500. V základní hře, pokud dokončíte výherní kaskádu s přítomnými multiplikátory, sečtou se a použijí se na danou výhru. Ve volných hrách se všechny multiplikátory z každé kaskády přičtou do globálního počítadla, čímž se v celé funkci sčítají a dramaticky zvyšují potenciál výhry. Čtyři nebo více bonusových symbolů Catrina spustí 15 volných her. Během volných her, pokud znovu získáte tři nebo více bonusových symbolů, získáte 5 dalších zatočení. Případně můžete použít tlačítko Bonus Pop na levé straně k okamžitému zakoupení bonusové funkce – s cenou vázanou na vaši aktuální sázku. Riziková hra vám umožňuje vsadit jakoukoli výhru výběrem karty, která porazí kartu krupiéra. Můžete zdvojnásobit až 10krát, ale jedná se o vysoce rizikovou funkci s vysokou odměnou a samostatnou RTP 84 %. Žolík poráží všechny ostatní karty, ale žolíci krupiéra se nikdy neobjevují. Dia De Los Muertos 2 se vyznačuje intuitivním ovládáním, oslavným tématem a vysoce volatilní hratelností plnou řetězových reakcí a závratných multiplikátorů.

💀 Tahle hra je SUPER! Mám 15 FS a trefil jsem kombo s téměř 50násobným skóre! 💥

Právě jsem si dal zatočení ve hře Dia De Los Muertos 2 poté, co jsem získal 15 zatočení zdarma s bonusem bez vkladu, a wow – to je ale nával.
Vizuální stránka okamžitě zaujme výraznými barvami, mariachi atmosférou a cukrovými lebkami zářícími jako neon. Vážně, je to jeden z nejslavnostnějších automatů, co jsem za poslední dobu hrál.
V mém šestém zatočení se mi objevily 4 bonusové symboly a spustil se režim volných her. Tehdy se projevila magie – multiplikátory začaly rychle stoupat. První kaskáda? Fuj. Druhá? Další malá výhra. Pak BAM – padlo kytarové kombo 12+ a vyplatilo 50× jen tak! Srdce mi bušilo.
Nejlepší na tom je, že se v bonusu multiplikátory sčítají, takže každý řetězec působí intenzivněji. Myslel jsem, že dosáhnu x100, ale pro mě to bylo omezeno na x60 – i tak to rozhodně stálo za to.
Od freespinu jsem moc nečekal, ale tahle věc to přinesla jako ohňostroj. Je to rozhodně vysoce volatilitní – můžete si desetkrát zatočit s prachem a pak najednou narazit na něco divokého.
Hrál bych znovu? Sakra ano. Zvlášť s dalším Bonus Popem nebo FS promo akcí. Tohle je fakt fiesta v plném proudu. 🎉💀🔥

Liderofonázor4

Sergey

mechanik

Odemkněte bonusy pro Dia De Los Muertos 2

Předch
další

500% Bonus

Získejte až 500 % + roztočení zdarma za první čtyři vklady fiat měny. Informace o ikoně
Reklamace Bonus
00

Dny

00

hodin

00

Min.

00

Sec.

500% Bonus

Získejte až 500 % + roztočení zdarma za první čtyři vklady fiat měny. Informace o ikoně
OST600
Zkopírujte
Příchozí karta

600% Bonus za vklad kryptoměn

Získejte 600 % + roztočení zdarma za první čtyři vklady Informace o ikoně
Reklamace Bonus
00

Dny

00

hodin

00

Min.

00

Sec.

600% Bonus za vklad kryptoměn

Získejte 600 % + roztočení zdarma za první čtyři vklady Informace o ikoně
OST600
Zkopírujte
Příchozí karta

Exkluzivní bonusy Dia De Los Muertos 2 pouze pro členy.

Připojte se k našemu seznamu členů a získejte přístup k exkluzivním odměnám Dia De Los Muertos 2. Buďte první, kdo získá speciální bonusové dárky, balíčky roztočení zdarma a soukromé promo kódy – pouze pro předplatitele.

1111

Podobné hry

Předch
další

Hot Puzzle

4.8

Reklamace Bonus

Hot Puzzle

By Endorphina

Hot Puzzle od Endorphiny je ovocný automat s rozměry 5×4 ...

Hra Hrát demo

Oriental Dragon

4.8

Reklamace Bonus

Oriental Dragon

By Endorphina

Oriental Dragon je výherní automat 5×4 s 50 fixními výherními liniemi ...

Hra Hrát demo

2021 Hit Slot

4.7

Reklamace Bonus

2021 Hit Slot

By Endorphina

Výherní automat 2021 Hit od Endorphiny je klasický 3×3 ...

Hra Hrát demo

Chance Machine 5

4.8

Reklamace Bonus

Chance Machine 5

By Endorphina

Chance Machine 5 od Endorphiny je výherní automat 5×3 s...

Hra Hrát demo

Book of Conquistador

4.7

Reklamace Bonus

Book of Conquistador

By Endorphina

Book of Conquistador je slo 5×3 adventurní hra ...

Hra Hrát demo

Raging Wings

4.6

Reklamace Bonus

Raging Wings

By Endorphina

Raging Wings je barevný výherní automat 5×3 od společnosti Endorphin ...

Hra Hrát demo

The Emirate

4.8

Reklamace Bonus

The Emirate

By Endorphina

Emirate od Endorphiny je výherní automat 5×3 s 5 výplatami ...

Hra Hrát demo

Valentine’s Heart

4.6

Reklamace Bonus

Valentine’s Heart

By Endorphina

Valentine's Heart je ovocný automat 5×3 s 10 výhrami ...

Hra Hrát demo

2025 Hit Slot

4.7

Reklamace Bonus

2025 Hit Slot

By Endorphina

2025 Hit Slot je výherní automat s ovocnou tematikou o rozměrech 5×4 od společnosti Endo ...

Hra Hrát demo

2023 Hit Slot Dice

4.6

Reklamace Bonus

2023 Hit Slot Dice

By Endorphina

2023 Hit Slot Dice je automat s rozměry 6×4 od společnosti Endorph ...

Hra Hrát demo

Hell Hot 40 Dice

4.9

Reklamace Bonus

Hell Hot 40 Dice

By Endorphina

Hell Hot 40 Dice je ohnivý výherní automat s kostkami 5×4 ...

Hra Hrát demo

Cockroach Fortune

4.9

Reklamace Bonus

Cockroach Fortune

By Endorphina

Šváb Fortune od Endorphiny je 5×3, 30- ...

Hra Hrát demo
zavřít
zavřít